Calabria avatar - Sarmo.eu
Calabria
Postitatud 25.11.2018 08:23
- Muudetud 25.11.2018 08:46

Lehe link: demo.sarmo.eu

TL;DR
Võtan endalt koormust maha, saate ise Jailbreaki salvestusi alla tõmmata ja vaadata. Avaldustes vaja märkida täpsemalt ära kus kohas GOTVs mis toimus jne.

Mis see on?
Jailbreakis on GOTV, kes ei tea mis GOTV on, siis google helps ;) Aga lühidalt, serveris jälgib see bot kõiki teie liigutusi ja salvestab kõik chatid ja mikriga rääkimised. Ning nüüd ongi olemas see leht, et nendele salvestustele ligipääseksite.

Miks nüüd seda vaja oli, aega liialt?
Võiks öelda, et see lahendab suure probleemi ära. Kõigepealt, nendele salvestustele sain ligi ainult mina kuna need on serveri kaustas (Lumij pole mõtet õpetada, ennem löön endale haamriga pähe). Ning sellepärast ongi praegu toimunud nende demodega nii et, mulle kirjutatakse ja siis laen alla mingi 40mb, tõstan CSGO kausta, panen CSGO käima, siis demo ka käima ja siis otsin umbes sellise seletusega ->  "2-5 round, tegi dmg mulle, tahan elusi".
Ja siit tekibki 2 probleemi:

  1. Minu väärtuslik aeg läheb sinna vaatamise alla
  2. Kui ma vaadata ei viitsi, siis reeglite rikkujad saavad ka kergemini minema

Mis see nüüd siis aitab?
Nüüd ongi nii et kui tunnistajaks on GOTV, siis tõmbate ise alla, panete käima demo, otsite koha ülesse kus reeglite rikkumine ja märgite teemasse ära täpse punkti.

Kuidas asi toimib? - Tehnilisem pool rohkem
Iga 30min tagant laetakse kõik mitte pooleli olevad demod alla üle teise n.ö serveri. Ning vastavalt mis fail alla tõmmati salvestatakse ära map, faili suurus, millal salvestamine lõppes jms, ning vajalik info kuvatakse ka lehel välja.
Et endale tööle seda saada, ongi vaja alla tõmmata ja CSGO kausta tõsta see, ning siis CSGOs sees olles konsooli panna: "playdemo failinimi" (failinimi asemel ikka õige nimetus).


Loodan, et see mingeid probleeme nüüd ei teki ja vähendab probleeme GOTVga.
Märgin ka ära, et seal on bugge jms, nii et andke jällegi julgelt nendest teada!

H.I.V / AIDS avatar - Sarmo.eu
H.I.V / AIDS
Postitatud 27.11.2018 17:31

HAH MA EI KOODI!

INFO! Pead olema sisselogitud, et postitada!
Andmed
Laeb...
171tk
Õigusi tellitud
77 177 €
Raha mängus kokku
4 061 €
Enim raha ühel mängijal
427p 8h 27m
Kokku mängitud
16p 13h 3m
Enim mängutunde
Uueneb kord 24h jooksul!